Novinky v přihlašování

Začal nám nový školní rok a v Turisťáku máme kromě pravidelných informací i pár novinek. 

Tak jako každý rok se budeme tradičně v pátek setkávat u zámku v Rosicích. Kromě pravidelných schůzek Turisťáku a Turisťáčku nás čeká i pár dalších akcí.

První letošní turisťáckou novinkou je elektronická přihláška. Díky ní už se nebudete muset bát, že přihlášku vaše dítko ztratí někde po cestě a jako bonus ušetříme i pár stromů. Odkaz na přihlášku naleznete pod příspěvkem a také v rubrice „Důležité informace“.

Další novinkou je předběžné přihlašování na již zmíněné akce nad rámec schůzek. Moc rádi se s vašimi dětmi potkáváme nejen na schůzkách, ale i na různých výletech. Takové výlety plánujeme i několik týdnů dopředu a vkládáme do nich spoustu energie. Bohužel se v loňském roce z pěti takto naplánovaných akcí uskutečnila pouze jedna a to z kapacitních důvodů. Takto zrušená akce pro nás neznamená jen ztrátu vynaložené energie, ale také nepříjemnosti s rušením rezervací na ubytování a domluvených aktivit. Akce nejsou pro členy povinné a proto bychom vám předběžnou přihláškou chtěli dát možnost upozornit nás, na neúčast vašeho dítěte. Ať už je to z důvodu nezájmu o akci, finančních důvodů, nebo nevhodném termínu. Proto jsme letos přešli k elektronickému předběžnému přihlašování na akce. Odkaz naleznete pod příspěvkem a znovu také v rubrice „Důležité informace“.

Těšíme se na vás a doufáme, že se budeme potkávat co nejčastěji.

Přihláška člena oddílu

Předběžné přihlašování na akce

Váš Turisťák